Zypto App

Zypto App – тепер офіційний гаманець Electroneum 2.0

Ми надзвичайно раді повідомити, що Electroneum 2.0 обрав Zypto App своїм новим офіційним гаманцем, що знаменує початок захопливого нового розділу для ETN та його глобальної спільноти. Тепер користувачі ETN можуть безпечно зберігати, надсилати, отримувати, захищати та керувати своїми ETN у Zypto App — офіційному домі для Electroneum.

Читати статтю

Ми надзвичайно раді повідомити, що Electroneum 2.0 обрав Zypto App своїм новим офіційним гаманцем, що знаменує початок захопливого нового розділу для ETN та його глобальної спільноти. Тепер користувачі ETN можуть безпечно зберігати, надсилати, отримувати, захищати та керувати своїми ETN у Zypto App — офіційному домі для Electroneum.

Тепле вітання неймовірній спільноті Electroneum

Цей перехід забезпечує повну безперервність для власників ETN, одночасно відкриваючи доступ до потужних нових функцій, що виходять далеко за межі традиційного функціоналу гаманця. Ми тепло вітаємо Electroneum та неймовірну спільноту Electroneum у Zypto. Для нас честь підтримувати один з найповажніших і найвідкритіших блокчейн-проєктів у світі.

Продовження епічної подорожі Electroneum у Zypto App

Користувачі Electroneum тепер можуть завантажити Zypto App і миттєво створити новий мультичейн-гаманець з повною підтримкою ETN. Уся основна функціональність залишається незмінною, пропонуючи швидкі та недорогі транзакції в блокчейні Electroneum, тепер у складі ширшої екосистеми DeFi, створеної для щоденного використання.

Перегляньте наш повний гайд щодо налаштування гаманця Electroneum у Zypto App.

Zypto App підтримує понад 20 блокчейнів і 24 000 цифрових активів, а це означає, що користувачі ETN тепер можуть обмінювати валюти, використовувати ETN для реальних витрат або розширювати свій портфель прямо в застосунку.

Читайте також: Electroneum 2.0 — уже в прямому ефірі в Zypto

Завантажте Zypto App Тут

Більше, ніж гаманець: повний доступ до екосистеми Zypto

ETN тепер повністю підтримується в усьому наборі реальних крипто-інструментів Zypto, що постійно розширюється. Користувачі можуть

Тепер користувачі Electroneum мають доступ до повноцінної екосистеми як для DeFi, так і для реальних фінансових інструментів — усе в одному простому застосунку.

DeFi та безпека

Zypto App розроблено з урахуванням безпеки та прозорості, надаючи кожному власнику ETN повний контроль над своїми коштами. Для користувачів, які прагнуть додаткового спокою, Vault Key Card (VKC) пропонує опційне холодне зберігання завдяки безпечній технології розділеного ключа.

Кожна транзакція залишається такою ж швидкою та ефективною, як і очікують користувачі Electroneum, тепер підтримувана в багатофункціональному середовищі, створеному для розширення можливостей ETN.

Читайте також: Ми не банк. Ми не CEX. Ми на 100% DeFi.

Спільні цілі, спільне майбутнє

Це партнерство між Electroneum і Zypto побудоване на спільних цінностях доступності, інновацій та глобальної фінансової залученості. Разом ці дві платформи надають користувачам по всьому світу прості, стійкі та практичні способи взаємодії з криптою.

Епічна подорож Electroneum триває далі, посилена всередині Zypto App.

Завантажте Zypto App вже сьогодні та почніть
Приєднуйся до спільноти Zypto в Telegram

Завантажте Zypto App Тут

Часті питання

Це означає, що Electroneum офіційно обрав Zypto App своєю новою гаманцевою платформою. Тепер користувачі ETN можуть зберігати, надсилати, отримувати та захищати свої ETN прямо в Zypto App за повної підтримки обох команд.

Electroneum поступово згортає свій оригінальний гаманець-застосунок, зосереджуючи увагу на розвитку блокчейну. Усі ETN залишаються повністю захищеними в блокчейні, і користувачі можуть продовжувати керувати ними через Zypto App, який тепер є офіційним гаманцем Electroneum.

Просто завантажте Zypto App і створіть новий мультичейн-гаманець, який автоматично підтримує ETN. Детальні інструкції дивіться в гайді з налаштування на Zypto.com.

Zypto App надає користувачам ETN доступ до додаткових інструментів, зокрема криптокарток, оплати рахунків, поповнення мобільного, кросчейн-свопів для понад 24 000 активів та Referrals and Rewards Hub.

Поділитися

Пов'язані теми

блокчейнbuy etnкриптоплатежікрипто гаманецьdefi walletelectroneumetnfinancial inclusionofficial walletreferrals and rewards
Пов'язане

Більше про Zypto App

Дивитися всі
Zypto AppПеретворіть Bitcoin на поповнення мобільного та інтернет-трафіку4 хв читання · 17 вер.
Zypto AppЯк купити криптовалюту в застосунку Zypto4 хв читання · 17 вер.
Zypto AppЯк імпортувати крипто-гаманець у Zypto App4 хв читання · 8 вер.
Zypto AppZypto App v1.29: центр сповіщень і перероблена Головна3 хв читання · 7 вер.
Zypto AppНе пропускай жодного руху в Zypto App1 хв читання · 7 вер.
Zypto AppZypto — рейтинг «відмінно» від людей, які користуються ним щодня3 хв читання · 3 вер.
Zypto AppКрипта на подарункову картку: продукти, ігри та авіабілети в Zypto App3 хв читання · 2 вер.
Zypto AppОплата рахунків криптою: дев'ять видів рахунків, доступних у Zypto App3 хв читання · 2 вер.
Zypto AppЛюдська підтримка 24/7. Допомога поруч, коли вона тобі потрібна.3 хв читання · 26 серп.
Zypto AppТоргуй на BSC у Zypto App3 хв читання · 26 серп.
Новини компанії ZyptoПереведи свої гаманці в офлайн: Vault Key Card за півціни2 хв читання · 19 серп.
Zypto AppZypto App вашою мовою і валютою: гаманець, створений для всього світу3 хв читання · 19 серп.
Zypto AppПлатіть будь-яким криптогаманцем чи біржею у Zypto App2 хв читання · 18 серп.
Новини компанії ZyptoЗрозуміти крипту: наш безкоштовний курс про те, як усе працює2 хв читання · 12 серп.
Zypto AppЯк захистити заощадження, коли валюта падає4 хв читання · 12 серп.
Zypto AppКупуй, керуй, надсилай, обмінюй та захищай Tether Gold (XAUt) у Zypto App2 хв читання · 4 серп.
Zypto AppКупуй, керуй, надсилай, обмінюй і захищай стейблкоїн Ripple RLUSD у Zypto App2 хв читання · 3 серп.
Zypto AppВід новачка в крипті до профі у Web33 хв читання · 28 лип.
Zypto AppТвоя криптокартка в Apple Pay4 хв читання · 28 липня
Zypto AppОдин застосунок замість десяти4 хв читання · 21 лип.
Zypto AppНе твої ключі, не твоя крипта4 хв читання · 21 лип.
Zypto AppЗроби Zypto своїм2 хв читання · 21 лип.
Новини компанії ZyptoZypto.com v2 уже працює: дивись, що нового3 хв читання · 2 лип.
Zypto Company NewsResearch Crypto Differently3 min read · 2 Jul
Новини компанії ZyptoДізнайся, як використовувати крипту для покупок там, де ти живеш2 хв читання · 2 лип.
Zypto Company NewsToday in Crypto: Daily Crypto Adoption News2 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsZypto.com is Now Available in 41 Languages2 min read · 2 Jul
Новини компанії ZyptoZypto Share Studio: від актуальних криптоданих до контенту для соцмереж3 хв читання · 2 лип.
Zypto AppТоргуй будь-яким токеном Base у Zypto App2 хв читання · 22 черв.
Zypto AppПоповнювані криптокарти Zypto тепер доступні в більшій кількості країн і штатів США2 хв читання · 18 червня

Що кажуть користувачі Zypto

Відмінно 4.6 на основі 148 відгуки Читати всі відгуки на Trustpilot
Цей вміст перекладено автоматично для вашої зручності. Якщо сумніваєтеся, звертайтеся до англійської версії.