Zypto App

Дослідж найкращу екосистему крипто-гаманця на 2025 рік

Вибір правильного криптогаманця — одне з найважливіших рішень, яке може ухвалити будь-який власник крипти. З огляду на таку кількість доступних блокчейнів і токенів, безпечне та ефективне керування активами вимагає більшого, ніж рішення для однієї мережі. Zypto App об'єднує все це в одному місці.

Читати статтю

Вибір правильного криптогаманця — одне з найважливіших рішень, яке може ухвалити будь-який власник крипти. З огляду на таку кількість доступних блокчейнів і токенів, безпечне та ефективне керування активами вимагає більшого, ніж рішення для однієї мережі.

Zypto App об'єднує все це в одному місці. Це більше, ніж гаманець, — це повноцінна екосистема DeFi, яка наразі підтримує понад 20 блокчейнів і понад 24 000 активів, з постійним додаванням нових інтеграцій.

Zypto App — справжній мультичейн криптогаманець

Незалежно від того, чи ви тримаєте Bitcoin, торгуєте на Polygon, чи захищаєте XRP в холодному сховищі, Zypto надає вам повний контроль над криптою в одному мультичейн-просторі.

Кожен блокчейн має свої сильні сторони, і Zypto підтримує багато з найпоширеніших мереж. Ось кілька провідних варіантів, які ви можете дослідити.

гаманці для Ripple

Легко керуйте токенами XRP і XRPL у Zypto App. Дізнайтеся, як налаштувати свій Ripple wallet, ознайомтеся з варіантами холодного зберігання та зрозумійте різницю між Ripple, XRP і XRPL.
Найкращі гаманці Ripple у 2025 році | Як налаштувати гаманець Ripple | холодний гаманець Ripple
Ripple проти XRP проти XRPL: Яка різниця?

Гаманці Polygon

Тримайте, swap, і витрачайте будь-який токен у мережі Polygon, зокрема POL і MATIC. Zypto з'єднує Polygon з ширшим світом DeFi завдяки повній мультичейн-підтримці.
Більше, ніж гаманець-застосунок Polygon — мультичейн-шлюз | Як налаштувати гаманець Polygon за кілька хвилин

Завантажте Zypto App Тут

Гаманці Tron

Зберігайте та захищайте токени TRX і TRC20 у Zypto App. Для додаткової безпеки поєднайте свої гаманці з холодним зберіганням Vault Key Card.
Холодний гаманець Tron | Як налаштувати гаманець Tron | Найкращий гаманець-застосунок Tron у 2025 році

Гаманці Stellar

Надсилайте, отримуйте та обмінюйте активи Stellar миттєво. Zypto App також інтегрує реальні платіжні рейки Stellar, зокрема обмін USDC на готівку та готівки на USDC через MoneyGram.
Як налаштувати гаманець Stellar | Найкращий застосунок-гаманець для Stellar у 2025 році

Гаманці BNB

Керуйте токенами BNB і BEP20 з повним контролем. Zypto з'єднує BNB Smart Chain з іншими мережами через миттєві кросчейн-свопи.
Найкращий гаманець-застосунок BNB у 2025 році | Як створити BNB-гаманець за кілька хвилин

Гаманці Hive

Відкрийте для себе силу безкоштовних переказів і щоденних винагород з Hive і HBD. Zypto App нативно інтегрує Hive для швидких і недорогих реальних платежів.
Використання Hive у Zypto App | Hive вже доступний у Zypto App — швидка й безкомісійна крипта для реального використання

гаманці Solana

Висока швидкість, низька вартість і повна інтеграція. Керуйте SOL і токенами на основі Solana прямо в Zypto App.
Найкращий гаманець для Solana на iOS і Android | Як налаштувати гаманець Solana у Zypto App

Гаманці Avalanche

Отримайте потужний доступ до DeFi на Avalanche з повною підтримкою AVAX і пов'язаних активів.
Найкращий гаманець-застосунок Avalanche у 2025 році

Завантажте Zypto App Тут

За межами однієї мережі: екосистема DeFi

Zypto — це більше, ніж набір гаманців, це інтегрована система DeFi. Користувачі можуть обмінювати між мережами миттєво без bridges чи зовнішніх бірж, отримувати доступ до DEX ліквідності через інтегрованих партнерів Zypto та підключатися до реальних платежів.
Гаманці-застосунки DeFi еволюціонують — від гаманця до екосистеми | Що робить мультичейн-гаманець справжнім?

Варіанти холодного гаманця для додаткової безпеки

Для користувачів, які прагнуть захисту на апаратному рівні, Zypto App плавно поєднується з Vault Key Card, дозволяючи захистити до трьох гаманців DeFi за допомогою холодного зберігання з розділеним ключем. Це ідеально для довгострокових власників, для яких безпека в пріоритеті.
Vault Key Card | Холодний гаманець Tron | холодний гаманець Ripple | Найкращий холодний гаманець для Ripple (XRP)

Як обрати найкращий криптогаманець

Ваш ідеальний гаманець залежить від того, як ви використовуєте крипту: для торгівлі, тримання, витрачання чи заробітку винагород. Zypto App об'єднує все це в одній платформі, поєднуючи non custodial безпеку, мультичейн-функціональність і реальну користь.
Як обрати найкращий криптогаманець у 2025 році | Що робить криптогаманець-застосунок топовим у 2025 році

Вбудована реальна користь

Кожен гаманець Zypto підключається до реальних сценаріїв використання через Zypto Pay. Ви можете

  • Оплачувати рахунки криптою у 126 країнах
  • Поповнюйте мобільні тарифи в понад 100 країнах
  • Поповнюйте та використовуйте картки Zypto для оплати в магазинах чи онлайн
  • Заробляти й обмінювати бали ZYP у Rewards Hub

Pay Bills With Crypto in 126 Countries | Поповнення мобільного криптою | Криптогаманці з картками
Миттєва конвертація з криптокартами Zypto

Досліджуйте зростаючу екосистему гаманців у Zypto App

Zypto App створено для мультичейн-майбутнього. Нові блокчейни й токени додаються регулярно, розширюючи те, що ви можете робити зі своєю криптою. Незалежно від того, чи ви керуєте стейблкоїнами, нативними токенами чи мемкоінами, ваші активи завжди залишаються під вашим контролем.

Завантажте Zypto App вже сьогодні й відчуйте одну з найпередовіших доступних екосистем криптогаманців.

Завантажте Zypto App Тут

Часті питання

Zypto App — це некастодіальний DeFi-гаманець, який підтримує понад 20 блокчейнів і понад 24 000 активів. Користувачі можуть створювати гаманці й керувати ними в кількох мережах, виконувати кросчейн-свопи та отримувати доступ до реальних платіжних функцій — усе в одному місці.

Так. Zypto App поєднується з Vault Key Card, що забезпечує холодне зберігання з розділеним ключем для до трьох гаманців DeFi. Це поєднання надає захист на апаратному рівні для користувачів, які надають перевагу зберіганню крипти офлайн.

Так. Користувачі можуть заробляти бали ZYP через Rewards Hub, запрошуючи друзів, здійснюючи транзакції, тримаючи Zypto Tokens або купуючи такі продукти, як Vault Key Card і віртуальні криптокартки.

Наразі Zypto підтримує понад 20 блокчейнів і продовжує розширювати свої інтеграції. Кожна нова додана мережа покращує загальний досвід DeFi та підключає більше активів до мультичейн-екосистеми Zypto.

Так. Через Zypto Pay користувачі можуть оплачувати рахунки в 126 країнах, поповнювати мобільні тарифи в понад 100 країнах і використовувати картки Zypto для покупок у магазинах чи онлайн.

Поділитися

Пов'язані теми

avalanche walletbnb walletcold walletcrypto ecosystemкрипто гаманецьdefi wallethive walletmulti chain walletpolygon walletripple wallet
Пов'язане

Більше про Zypto App

Дивитися всі
Zypto AppПеретворіть Bitcoin на поповнення мобільного та інтернет-трафіку4 хв читання · 17 вер.
Zypto AppЯк купити криптовалюту в застосунку Zypto4 хв читання · 17 вер.
Zypto AppЯк імпортувати крипто-гаманець у Zypto App4 хв читання · 8 вер.
Zypto AppZypto App v1.29: центр сповіщень і перероблена Головна3 хв читання · 7 вер.
Zypto AppНе пропускай жодного руху в Zypto App1 хв читання · 7 вер.
Zypto AppZypto — рейтинг «відмінно» від людей, які користуються ним щодня3 хв читання · 3 вер.
Zypto AppКрипта на подарункову картку: продукти, ігри та авіабілети в Zypto App3 хв читання · 2 вер.
Zypto AppОплата рахунків криптою: дев'ять видів рахунків, доступних у Zypto App3 хв читання · 2 вер.
Zypto AppЛюдська підтримка 24/7. Допомога поруч, коли вона тобі потрібна.3 хв читання · 26 серп.
Zypto AppТоргуй на BSC у Zypto App3 хв читання · 26 серп.
Новини компанії ZyptoПереведи свої гаманці в офлайн: Vault Key Card за півціни2 хв читання · 19 серп.
Zypto AppZypto App вашою мовою і валютою: гаманець, створений для всього світу3 хв читання · 19 серп.
Zypto AppПлатіть будь-яким криптогаманцем чи біржею у Zypto App2 хв читання · 18 серп.
Новини компанії ZyptoЗрозуміти крипту: наш безкоштовний курс про те, як усе працює2 хв читання · 12 серп.
Zypto AppЯк захистити заощадження, коли валюта падає4 хв читання · 12 серп.
Zypto AppКупуй, керуй, надсилай, обмінюй та захищай Tether Gold (XAUt) у Zypto App2 хв читання · 4 серп.
Zypto AppКупуй, керуй, надсилай, обмінюй і захищай стейблкоїн Ripple RLUSD у Zypto App2 хв читання · 3 серп.
Zypto AppВід новачка в крипті до профі у Web33 хв читання · 28 лип.
Zypto AppТвоя криптокартка в Apple Pay4 хв читання · 28 липня
Zypto AppОдин застосунок замість десяти4 хв читання · 21 лип.
Zypto AppНе твої ключі, не твоя крипта4 хв читання · 21 лип.
Zypto AppЗроби Zypto своїм2 хв читання · 21 лип.
Новини компанії ZyptoZypto.com v2 уже працює: дивись, що нового3 хв читання · 2 лип.
Zypto Company NewsResearch Crypto Differently3 min read · 2 Jul
Новини компанії ZyptoДізнайся, як використовувати крипту для покупок там, де ти живеш2 хв читання · 2 лип.
Zypto Company NewsToday in Crypto: Daily Crypto Adoption News2 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsZypto.com is Now Available in 41 Languages2 min read · 2 Jul
Новини компанії ZyptoZypto Share Studio: від актуальних криптоданих до контенту для соцмереж3 хв читання · 2 лип.
Zypto AppТоргуй будь-яким токеном Base у Zypto App2 хв читання · 22 черв.
Zypto AppПоповнювані криптокарти Zypto тепер доступні в більшій кількості країн і штатів США2 хв читання · 18 червня

Що кажуть користувачі Zypto

Відмінно 4.6 на основі 148 відгуки Читати всі відгуки на Trustpilot
Цей вміст перекладено автоматично для вашої зручності. Якщо сумніваєтеся, звертайтеся до англійської версії.