Zypto App

Zo stel je een Electroneum-wallet in in Zypto App

Electroneum (ETN) is nu volledig geïntegreerd in de Zypto App, waardoor een van de meest toegankelijke blockchains ter wereld beschikbaar komt in een echt multichain DeFi-wallet. Of je ETN al jaren aanhoudt of Electroneum net ontdekt: je Electroneum-wallet in Zypto instellen kost maar een paar minuten.

Lees artikel

Electroneum (ETN) is now fully integrated in Zypto App, bringing one of the world’s most accessible blockchains into a truly multichain DeFi wallet experience.

Of je ETN al jaren aanhoudt of Electroneum net ontdekt: je Electroneum-wallet in Zypto instellen kost maar een paar minuten.

Ga multichain met 20+ blockchains en 24.000+ activa

Elke wallet in de Zypto App ondersteunt meer dan 20 blockchains en meer dan 24.000 activa, dus je Electroneum staat gewoon naast al het andere dat je bezit, waaronder Bitcoin, Ethereum, XRP, Solana, Hive, Shib en meer.

Je kunt cross-chain swappen tussen een breed scala aan grote blockchains, DeFi-activa beheren, je portfolio laten groeien en je activa gebruiken, allemaal op één plek. Maak zoveel wallets aan als je wilt, helemaal gratis, en beheer je hele portfolio vanuit één intuïtieve, strakke en bliksemsnelle app.

Download de Zypto App hier

Zo stel je een ETN- of Electroneum-wallet in de Zypto App in

Aan de slag gaan met een Electroneum-wallet in de Zypto App kost maar een paar minuten. Volg deze stappen:

  1. Zypto App downloaden
    Download de app in de App Store or Google Play. Hij is gratis en ondersteunt meer dan 25 talen.
  2. Maak je wallet aan of importeer hem
    Open de Zypto App en kies of je een nieuwe wallet aanmaakt, of importeer een bestaande met een herstelzin of seed phrase.
  3. Beveilig je wallet
    Schrijf je herstelzin op en bewaar die offline. Stel de pincode van de app in en zet optioneel biometrisch inloggen aan voor extra bescherming. Onthoud dat Zypto non-custodialis, dus alleen jij hebt ooit controle over je sleutels.
  4. Genereer je Electroneum address
    selecteren ONTVANGEN in het menu en zoek op ETN. Selecteer het om een uniek walletadres te genereren voor het verzenden en ontvangen van ETN en op ETN gebaseerde tokens.
  5. Voeg geld toe of gebruik onramps
    Zet ETN of op ETN gebaseerde tokens over vanuit een andere wallet, gebruik de 130+ fiat onramps van Zypto, of swap in de app direct naar ETN.
  6. Begin met Electroneum
    Beheer tokens, verbind met dApps, swap tussen meerdere chains en gebruik Electroneum in de echte wereld met Zypto crypto cards, rekeningen betalen, mobiel opwaarderen en USDC storten en opnemen in contant geld bij deelnemende MoneyGram-locaties wereldwijd.

→ Alle details over de functies en integraties van ETN vind je op de Electroneum Wallet-pagina

Download de Zypto App hier

Een bestaande ETN-wallet importeren in de Zypto App

Heb je al ETN in een Electroneum-wallet? Je kunt die met je privésleutel rechtstreeks in de Zypto App importeren.

Voordat je begint, heb je nodig:

  • Je ETN-walletdocument (geprint of op een tweede apparaat); je hebt de QR-code van de privésleutel nodig
  • Je telefoon met de Zypto App erop
Het scherm voor netwerkselectie in de Zypto App met de EVM-groep geselecteerd voor het importeren van een Electroneum ETN-wallet: kies niet Master Key
  1. Tik in de Zypto App op Wallet toevoegen en kies Importeren met privésleutel.
  2. Kies de EVM-groep als er om een netwerk wordt gevraagd (ETH, BNB, Polygon, Base, Arbitrum, ETN). Kies niet Master Key (All Chains).
  3. Open de camera-app van je telefoon, niet de scanner van Zypto, en scan de QR-code van de privésleutel op je ETN-walletdocument. Dat is de onderste QR-code, onder het waarschuwingsgedeelte. Scan niet de QR-code van het walletadres bovenaan.
  4. Je ETN-wallet wordt geïmporteerd en je saldo verschijnt zodra dat is bevestigd.
Het exportdocument van een ETN-wallet waarop te zien is welke QR-code de privésleutel is voor het importeren in de Zypto App: scan de onderste QR-code, niet het walletadres bovenaan

Al geïmporteerd met het verkeerde netwerktype? Ga naar de walletinstellingen, verwijder de wallet en herhaal de stappen hierboven, maar kies dan EVM.

Waarom het gewoon werkt

De Electroneum blockchain is nu native in de Zypto App. Nadat je je wallet hebt aangemaakt of geïmporteerd, tik je op ONTVANGEN, kies je Electroneum in de lijst met blockchains en kopieer je daarna je adres, of gebruik je de QR-code om ETN te ontvangen.

Omdat Zypto-wallets multichain zijn, kun je ETN naast je andere digitale activa aanhouden zonder van app of chain te wisselen. Het is één wallet voor alles wat je bezit.

Wat je met Electroneum kunt doen in de Zypto App

Zodra je ETN-wallet klaar is, kun je je Electroneum in het hele ecosysteem van Zypto gebruiken. Laad ETN op je Zypto-crypto-kaarten en gebruik het daar, betaal rekeningen met crypto in meer dan 120 landen, koop mobiel beltegoed of wissel direct naar andere digitale activa.

Je kunt ook beloningen verdienen via de Zypto Referrals en Rewards Hub, waardoor iedere Electroneum-houder de vrijheid heeft om ETN te gebruiken voor betalingen in de echte wereld, swaps en beloningen, allemaal vanuit één krachtige crypto-app.

Sluit je aan bij de community

Miljoenen Electroneum-gebruikers hebben nu een nieuw huis in de Zypto App. Je vindt de vertrouwde eenvoud, ondersteund door geavanceerde tools en een compleet pakket DeFi-functies.

Zypto verwelkomt de Electroneum-community van harte, en dit is nog maar het begin van wat er komt.

Download de Zypto App om te beginnen
Gids en functies voor de Electroneum- of ETN-wallet
Sluit je aan bij de Zypto-community op Telegram

Meer nieuws over Electroneum en ETN

Betalingen met Electroneum en ETN – nu live in het hele Zypto-ecosysteem
Zypto App – nu de officiële wallet van Electroneum 2.0
Zypto verwelkomt Electroneum 2.0 en de ETN-gemeenschap
Zypto App-update v1.22: Electroneum 2.0 is LIVE

Zypto App downloaden

Veelgestelde vragen

Maak of importeer een DeFi-wallet in de Zypto App en stuur je Electroneum vervolgens van je bestaande wallet naar je nieuwe ETN-adres in de Zypto App. Je ETN verschijnt zodra de transactie op de blockchain is bevestigd.

Nee. Zypto-wallets zijn multichain, dus ETN wordt ondersteund in dezelfde wallet als je andere activa. Je kunt ETN aanhouden, versturen en ontvangen naast tokens van meer dan 20 blockchains.

Het instellen kost maar een paar minuten. Nadat je je wallet hebt aangemaakt, kies je Ontvangen, daarna Electroneum, en je ETN-adres is klaar voor gebruik.

Ja. De Zypto App ondersteunt cross-chain swaps tussen meerdere blockchains, waardoor ETN-gebruikers direct activa kunnen wisselen tussen ondersteunde netwerken.

Ja. De Zypto App ondersteunt meer dan 20 blockchains en meer dan 24.000 digitale activa, waardoor je al je crypto in één wallet kunt beheren.

Delen

Gerelateerde onderwerpen

blockchaincross chain swapscryptowalletdefi walletdigital financeelectroneumelectroneum walletetnmulti chain walletzypto app
Gerelateerd

Meer van Zypto App

Alles bekijken
Zypto AppZet Bitcoin om in mobiel beltegoed en data4 min leestijd · 17 sep
Zypto AppZo koop je crypto in de Zypto App4 min leestijd · 17 sep
Zypto AppHoe je een cryptowallet importeert in Zypto App4 min leestijd · 8 sep
Zypto AppZypto App v1.29: een meldingencentrum en een opnieuw ontworpen Home3 min leestijd · 7 sep
Zypto AppMis nooit meer een beweging in Zypto App1 min leestijd · 7 sep
Zypto AppZypto - Beoordeeld als Uitstekend door de mensen die het elke dag gebruiken3 min leestijd · 3 sep
Zypto AppVan crypto naar cadeaukaart: boodschappen, games en vluchten in de Zypto App3 min leestijd · 2 sep
Zypto AppRekeningen betalen met crypto: de negen soorten die je in Zypto App kunt betalen3 min leestijd · 2 sep
Zypto App24/7 ondersteuning door echte mensen. Hulp is er precies wanneer je die nodig hebt.3 min leestijd · 26 aug
Zypto AppHandel op BSC in Zypto App3 min leestijd · 26 aug
Zypto Company NewsHaal je wallets offline: de Vault Key Card is halve prijs2 min leestijd · 19 aug
Zypto AppZypto App, in jouw taal en valuta: een wallet gebouwd voor de hele wereld3 min leestijd · 19 aug
Zypto AppBetaal met elke crypto-wallet of exchange in Zypto App2 min leestijd · 18 aug
Zypto Company NewsBegrijp crypto: onze gratis cursus over hoe crypto echt werkt2 min leestijd · 12 aug
Zypto AppBescherm je spaargeld als een munt daalt4 min leestijd · 12 aug
Zypto AppTether Gold (XAUt) kopen, beheren, versturen, wisselen en beveiligen in Zypto App2 min leestijd · 4 aug
Zypto AppKoop, beheer, verstuur, swap en bescherm Ripple's stablecoin RLUSD in Zypto App2 min leestijd · 3 aug
Zypto AppVan cryptobeginner tot Web3-pro3 min leestijd · 28 jul
Zypto AppJe cryptokaart, in Apple Pay4 min leestijd · 28 jul
Zypto AppEén app, niet tien4 min leestijd · 21 jul
Zypto AppNiet jouw sleutels, niet jouw crypto4 min leestijd · 21 jul
Zypto AppMaak Zypto van jezelf2 min leestijd · 21 jul
Zypto Company NewsZypto.com v2 is live: ontdek wat er nieuw is3 min leestijd · 2 jul
Zypto Company NewsResearch Crypto Differently3 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsOntdek hoe je crypto gebruikt waar jij woont2 min leestijd · 2 jul
Zypto Company NewsToday in Crypto: Daily Crypto Adoption News2 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsZypto.com is Now Available in 41 Languages2 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsZypto Share Studio: van live crypto naar social content3 min leestijd · 2 jul
Zypto AppVerhandel elke Base-token in Zypto App2 min leestijd · 22 jun
Zypto AppZypto herlaadbare crypto-kaarten, nu beschikbaar in meer landen en Amerikaanse staten2 min leestijd · 18 jun

Wat Zypto-gebruikers zeggen

Uitstekend 4.6 op basis van 148 beoordelingen Lees alle recensies op Trustpilot
Deze inhoud is automatisch vertaald voor je gemak. Raadpleeg bij twijfel de Engelse versie.