Zypto App

Zypto z dumą prezentuje Vault Key Card – najbardziej zaawansowane rozwiązanie zimnego portfela w historii

Już jest – przyszłość przechowywania kryptowalut. I mieści się w kieszeni. Z ogromną dumą ogłaszamy oficjalną premierę Vault Key Card (VKC), nowego, ważnego portfela sprzętowego Zypto, dostępnego teraz na całym świecie z ograniczoną czasowo zniżką premierową 25%.

Przeczytaj artykuł

Już jest – przyszłość przechowywania kryptowalut. I mieści się w kieszeni.

Z ogromną dumą ogłaszamy oficjalną premierę Vault Key Card (VKC), nowego, ważnego portfela sprzętowego Zypto, dostępnego teraz na całym świecie z ograniczoną czasowo zniżką premierową 25%.

To efekt nieustannych innowacji naszego wspaniałego zespołu deweloperów – VKC to najbardziej zaawansowane na rynku rozwiązanie do przechowywania w zimnym portfelu – rozwiązanie przechowywania offline stworzone tak, by było bezpieczne, proste i naprawdę mobilne.

VKC jest już dostępne w aplikacji Zypto na Androida & iOS i jest wysyłane na cały świat szybką dostawą DHL ze śledzeniem. Zamów swoje i przejmij kontrolę nad swoimi kryptowalutami.

Oferta premierowa: zniżka 25%

Aby uczcić premierę, VKC jest dostępne przez ograniczony czas w cenie:

$74.99 (cena regularna: $99.99)

  • Zamów bezpośrednio w aplikacji Zypto
  • Możesz też zapłacić lub częściowo zapłacić za pomocą ZYP

Czym jest Vault Key Card?

Vault Key Card to bezpieczne, przenośne rozwiązanie zimnego portfela, które chroni Twoje aktywa kryptowalutowe w aplikacji Zypto dzięki zaawansowanemu zabezpieczeniu NFC – bez nieporęcznych urządzeń, kabli i skomplikowanej konfiguracji.

Wykorzystuje uwierzytelnianie trójskładnikowe (3FA):
Dotknięcie NFC + kod PIN + opcjonalna biometria – wszystko obsługiwane elegancko przez aplikację Zypto.

Twój klucz prywatny nigdy nie jest w całości przechowywany na jednym urządzeniu – jest bezpiecznie podzielony między VKC a Twój telefon, co uniemożliwia nieautoryzowany dostęp.

Pobierz Zypto App tutaj

Jak to działa

VKC utrzymuje Twoje kryptowaluty całkowicie offline, dopóki nie będziesz gotowy na transakcję. Wykorzystuje technologię NFC do komunikacji z aplikacją Zypto – bez kabli, bez ładowania i bez narażenia na zagrożenia online.

Twoje klucze prywatne nigdy nie są nigdzie przechowywane w całości. Zamiast tego są bezpiecznie podzielone między VKC a Twoje urządzenie mobilne, więc żadna z części nie nadaje się do użytku samodzielnie. Gdy będziesz gotowy na transakcję, po prostu przyłóż VKC do telefonu, wpisz PIN i zweryfikuj się opcjonalną biometrią. To szybkie, bezpieczne i zawsze pod Twoją kontrolą.

Kluczowe funkcje

Prawdziwe zabezpieczenie 3FA
– Łączy NFC, PIN i biometrię dla wysoce bezpiecznego dostępu
– Klucze prywatne są podzielone między VKC a Twoje urządzenie – nigdy nie są w całości przechowywane w jednym miejscu
– Odporne na zagrożenia online, takie jak hakowanie, phishing i złośliwe oprogramowanie

Dla urządzeń mobilnych & wygodne w podróży
– Działa z aplikacją Zypto na Androida & iOS
– Lekkie, kompaktowe i bezkablowe
– Idealne do bezpiecznego dostępu do kryptowalut w podróży – bez urządzeń, kabli i ładowarek
– Wystarczy przyłożyć VKC do urządzenia mobilnego, aby autoryzować transakcję

Jedna karta, wiele portfeli
– Chroń do 3 portfeli aplikacji Zypto za pomocą jednego VKC
– Obsługuje ponad 24 000 monet i tokens

Wytrzymałe & trwałe
– Metal klasy lotniczej z ultraodporną powłoką

Ochronne etui NFC
– Chroni VKC przed przypadkowymi transmisjami NFC

Wysyłka globalna
– Karty są wysyłane natychmiast przez DHL
– Dostawa na cały świat ze śledzeniem

Vault Key Card daje Ci pełną kontrolę nad kryptowalutami dzięki prostemu, bezpiecznemu doświadczeniu stworzonemu dla stylu życia opartego na urządzeniach mobilnych. Jeśli szukasz najlepszego portfela sprzętowego, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zamów swoje już dziś i przejmij kontrolę nad swoimi kryptowalutami.

Już dostępne – wysyłka natychmiastowa
Zniżka czasowa
$99.99 – $74.99

Twoje klucze. Twoje kryptowaluty. Bezpieczne.

Pobierz Zypto App tutaj
Udostępnij

Powiązane tematy

best crypto wallet app for cold storagecold storagecold storage crypto walletportfel do przechowywania offlinezimny portfelcold wallet solutioncrypto cold storagecrypto hard walletcrypto hardware walletshard wallets
Powiązane

Więcej artykułów: Zypto App

Zobacz wszystkie
Wiadomości firmowe ZyptoDołącz do Zypto na X Spaces, w każdą środę2 min czytania · 23 wrz
Zypto AppDlaczego potrzebujesz TRX, aby wysłać USDT na TRON3 min czytania · 23 wrz
Zypto AppZamień Bitcoina na doładowania telefonu i dane4 min czytania · 17 wrz
Zypto AppJak kupić kryptowaluty w Zypto App4 min czytania · 17 wrz
Zypto AppJak zaimportować portfel krypto do Zypto App4 min czytania · 8 wrz
Zypto AppZypto App v1.29: Centrum powiadomień i przeprojektowany ekran Home3 min czytania · 7 wrz
Zypto AppNigdy nie przegap żadnego ruchu w Zypto App1 min czytania · 7 wrz
Zypto AppZypto - oceniony jako Doskonały przez ludzi, którzy korzystają z niego każdego dnia3 min czytania · 3 wrz
Zypto AppKrypto na kartę podarunkową: zakupy spożywcze, gry i loty w Zypto App3 min czytania · 2 wrz
Zypto AppRachunki opłacane krypto: dziewięć rodzajów, które opłacisz w Zypto App3 min czytania · 2 wrz
Zypto AppWsparcie od ludzi 24/7. Pomoc jest tutaj, kiedy jej potrzebujesz.3 min czytania · 26 sie
Zypto AppHandluj na BSC w Zypto App3 min czytania · 26 sie
Wiadomości firmowe ZyptoPrzenieś swoje portfele offline: Vault Key Card w połowie ceny2 min czytania · 19 sie
Zypto AppZypto App w twoim języku i walucie: portfel stworzony dla całego świata3 min czytania · 19 sie
Zypto AppPłać dowolnym portfelem krypto lub kontem giełdowym w Zypto App2 min czytania · 18 sie
Wiadomości firmowe ZyptoZrozum krypto: nasz bezpłatny kurs o tym, jak krypto naprawdę działa2 min czytania · 12 sie
Zypto AppChroń oszczędności, gdy waluta traci na wartości4 min czytania · 12 sie
Zypto AppKupuj, zarządzaj, wysyłaj, wymieniaj i chroń Tether Gold (XAUt) w Zypto App2 min czytania · 4 sie
Zypto AppKupuj, zarządzaj, wysyłaj, wymieniaj i chroń stablecoin Ripple RLUSD w Zypto App2 min czytania · 3 sie
Zypto AppOd nowicjusza w krypto do profesjonalisty Web33 min czytania · 28 lip
Zypto AppTwoja karta krypto w Apple Pay4 min czytania · 28 lip
Zypto AppJedna aplikacja zamiast dziesięciu4 min czytania · 21 lip
Zypto AppNie Twoje klucze, nie Twoje krypto4 min czytania · 21 lip
Zypto AppZypto po Twojemu2 min czytania · 21 lip
Wiadomości firmowe ZyptoZypto.com v2 jest online: sprawdź, co nowego3 min czytania · 2 lip
Wiadomości firmowe ZyptoPoznawaj krypto inaczej3 min czytania · 2 lip
Wiadomości firmowe ZyptoDowiedz się, jak używać krypto tam, gdzie mieszkasz2 min czytania · 2 lip
Wiadomości firmowe ZyptoDziś w krypto: codzienne wiadomości o adopcji krypto2 min czytania · 2 lip
Wiadomości firmowe ZyptoZypto.com jest już dostępne w 41 językach2 min czytania · 2 lip
Wiadomości firmowe ZyptoZypto Share Studio: od krypto na żywo do treści na social media3 min czytania · 2 lip

Co mówią użytkownicy Zypto

Doskonały 4.6 na podstawie 148 opinii Przeczytaj wszystkie recenzje na Trustpilot
Treść przetłumaczona automatycznie dla Twojej wygody. W razie wątpliwości obowiązuje wersja angielska.