Zypto App

Plătește facturi cu cripto în SUA, acum cu suport pentru peste 86.000 de furnizori

Zypto tocmai a schimbat modul în care americanii își pot plăti facturile, cu ajutorul cripto. Cu suport pentru peste 86.000 de furnizori din Statele Unite, serviciul nostru Plătește facturi cu cripto este una dintre cele mai complete oferte de utilitate crypto disponibile astăzi.

Citește articolul

Zypto has just transformed the way Americans can pay their bills, with the power of crypto.

Cu suport pentru peste 86.000 de furnizori din Statele Unite, serviciul nostru Plătește facturi cu cripto este una dintre cele mai complete oferte de utilitate crypto disponibile astăzi.

De la utilități și credite ipotecare până la sănătate, retail și branduri de lifestyle premium, acum poți plăti facturi cu cripto pentru aproape fiecare aspect al vieții moderne americane, totul direct din portofelul tău DeFi sau de pe o bursă. Fără bănci. Fără off-ramp. Fără complicații.

Ce poți plăti

Zypto acceptă plata facturilor într-o gamă vastă de sectoare –

Servicii esențiale & viața de zi cu zi
De la a ține luminile aprinse până la a rămâne conectat:

  • Telefonie mobilă, internet, cablu, satelit
  • Electricitate, gaze, apă, combustibili, reciclare, salubritate
  • Amenzi de parcare, taxe de drum, impozite locale și taxe către primărie
Descarcă Zypto App Aici

Finanțe, credite & conturi digitale
Achită-ți extrasele, alimentează-ți conturile și închide-ți creditele, totul cu cripto –

  • Carduri de credit, credite auto, credite ipotecare
  • Bănci, uniuni de credit, planuri de economii pentru educație
  • PayPal Credit, MBNA, Chase, Capital One și altele

Asigurări & sănătate
Acoperă starea de bine, protecția și tot ce se află între ele –

  • Servicii de asigurări de sănătate, auto și personale
  • Clinici dentare, spitale, ortodonție, furnituri veterinare

Lux, lifestyle & branduri de valoare mare
Cripto plătește acum lucrurile pe care chiar ți le dorești –

  • Ducati, Moto Guzzi, Indian Motorcycle
  • Hilton Grand Vacations, Orbitz, Premier Laser Spa, Ideal Image
  • Reeds Jewelers, Restoration Hardware, Nordstrom, David’s Bridal, JCPenney, Ikea
  • Abonamente, programe de fidelitate, cazinouri, cluburi private și altele

Imobiliare & comunitate
De la chirie și administrarea proprietăților până la donații locale –

  • Biserici, organizații religioase, donații comunitare, cluburi de agrement
  • Imobiliare, asociații de proprietari, rate la creditul ipotecar
Descarcă Zypto App Aici

Branduri premium pe care le poți plăti acum cu cripto

Folosește-ți cripto pentru a-ți achita facturile, inclusiv la mari branduri americane din lifestyle, casă, modă, finanțe și călătorii –

  • Costco, Ikea, Lowe’s, Nordstrom, Restoration Hardware, Pier 1, Mud Pie, Peebles
  • David’s Bridal, Premier Laser Spa, Ideal Image
  • Indian Motorcycle, Ducati USA, Moto Guzzi
  • Hilton Grand Vacations, Orbitz, DC College Savings Plan
  • Reeds Jewelers, Music & Arts Center, In Touch Ministries, Country Clubs
  • Dell Children’s, Dynaflex Orthodontics, Navitor, PartsTrader
  • HSBC Mortgage, PayPal Credit, Pen Entertainment Casinos

Nu sunt doar plăți, este libertate deplină în cripto și DeFi.

De ce să plătești facturile cu cripto?

  • Folosește peste 100 de criptomonede, printre care BTC, ETH, USDT, SHIB, PI, DASH, SOL și altele
  • Plătește din orice portofel DeFi sau de pe orice bursă
  • Factura ta este achitată în USD local, fără să fie nevoie de un off-ramp în prealabil
  • Fără bănci, fără off-ramp, fără întârzieri

Fie că plătești factura la curent sau rata la Harley, donația către biserică sau extrasul de la Nordstrom, poți plăti cu cripto.

Cum funcționează

  1. Deschide Marketplace în Zypto App
  2. Apasă pe Plata facturilor
  3. Alege-ți furnizorul
  4. Alege-ți cripto și plătește, chiar atât de simplu este

Plătește facturi cu cripto în toată SUA, cu acoperire reală, branduri reale și cripto real.

Eliberează-ți banii
Descarcă Zypto App și plătește-ți facturile cu cripto în SUA.

Descarcă Zypto App Aici
Partajează

Subiecte conexe

americacredit card bill paymentscryptocurrencycrypto economycrypto payment methodscrypto payment technologycrypto transactionscrypto wallet integrationcrypto payment servicesplăți crypto
Articole similare

Mai multe despre Zypto App

Vezi toate
Zypto AppTransformă Bitcoin în reîncărcări mobile și date4 min de citit · 17 sept.
Zypto AppCum să cumperi criptomonede în Zypto App4 min de citit · 17 sept.
Zypto AppCum imporți un portofel cripto în Zypto App4 min de citit · 8 sept.
Zypto AppZypto App v1.29: Un Centru De Notificări Și Un Home Redesenat3 min de citit · 7 sept.
Zypto AppNu Rata Nicio Mișcare În Zypto App1 min de citit · 7 sept.
Zypto AppZypto - evaluat Excelent de oamenii care îl folosesc zilnic3 min de citit · 3 sept.
Zypto AppDin cripto în card cadou: alimente, jocuri și zboruri în Zypto App3 min de citit · 2 sept.
Zypto AppFacturi plătite cu cripto: cele nouă categorii pe care le achiți în Zypto App3 min de citit · 2 sept.
Zypto AppSuport uman 24/7. Ajutorul este chiar aici când ai nevoie de el.3 min de citit · 26 aug.
Zypto AppTranzacționează pe BSC în Zypto App3 min de citit · 26 aug.
Zypto Company NewsMuta-ti portofelele offline: Vault Key Card e la jumatate de pret2 min de citit · 19 aug.
Zypto AppZypto App, în limba și moneda ta: un portofel construit pentru întreaga lume3 min de citit · 19 aug.
Zypto AppPlateste cu orice portofel cripto sau exchange in Zypto App2 min de citit · 18 aug.
Zypto Company NewsÎnțelege cripto: cursul nostru gratuit despre cum funcționează cu adevărat2 min de citit · 12 aug.
Zypto AppProtejează-ți economiile când o monedă scade4 min de citit · 12 aug.
Zypto AppCumpără, administrează, trimite, schimbă și protejează Tether Gold (XAUt) în Zypto App2 min de citit · 4 aug.
Zypto AppCumpără, gestionează, trimite, fă swap și protejează stablecoin-ul Ripple RLUSD în Zypto App2 min de citit · 3 aug.
Zypto AppDe la începător în cripto la expert Web33 min de citit · 28 iul.
Zypto AppCardul tău cripto, în Apple Pay4 min de citit · 28 iul.
Zypto AppO singură aplicație, nu zece4 min de citit · 21 iul.
Zypto AppNu sunt cheile tale, nu e cripto ta4 min de citit · 21 iul.
Zypto AppFă din Zypto aplicația ta2 min de citit · 21 iul.
Zypto Company NewsZypto.com v2 este live: descoperă noutățile3 min de citit · 2 iul.
Zypto Company NewsResearch Crypto Differently3 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsDescoperă cum să folosești cripto acolo unde locuiești2 min de citit · 2 iul.
Zypto Company NewsToday in Crypto: Daily Crypto Adoption News2 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsZypto.com is Now Available in 41 Languages2 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsZypto Share Studio: de la cripto în timp real la conținut social3 min de citit · 2 iul.
Zypto AppTranzacționează orice token Base în Zypto App2 min de citit · 22 iun.
Zypto AppCardurile cripto reincarcabile Zypto, acum disponibile in mai multe tari si state SUA2 min de citit · 18 iun.

Ce spun utilizatorii Zypto

Excelent 4.6 bazat pe 148 recenzii Citește toate recenziile pe Trustpilot
Acest conținut a fost tradus automat pentru confortul tău. În caz de dubiu, consultă versiunea în engleză.