Zypto App

Vjerojatno najbolji stablecoin novčanik za plaćanja, swapove i potrošnju

Stablecoin novčanik može se koristiti na različite načine, ovisno o korisniku. Za neke je to jednostavno mjesto za držanje digitalnih dolara. Za druge postaje alat za plaćanja, međulančane prijenose i svakodnevnu potrošnju kroz više blockchain mreža.

Pročitaj članak

Stablecoin novčanik može se koristiti na različite načine, ovisno o korisniku. Za neke je to jednostavno mjesto za držanje digitalnih dolara. Za druge postaje alat za plaćanja, prijenose među lancima i svakodnevnu potrošnju kroz više blockchain mreža.

Zypto App podržava oba pristupa i korisnicima omogućuje da stablecoine drže, upravljaju njima, zamijene ih, koriste za plaćanje i zaštite, sve u jednom povezanom okruženju.

Stablecoin novčanik izgrađen za stvarnu upotrebu

Zypto App osmišljen je za više od pohrane.

Korisnicima omogućuje da stablecoine aktivno koriste kroz povezan ekosustav, bilo za plaćanja, prijenose ili svakodnevnu potrošnju.

Uz podršku za velike stablecoine na više blockchaina, korisnici nisu ograničeni na jednu mrežu ili token standard. Ta je fleksibilnost bitna svakome tko redovno koristi stablecoine.

Preuzmi Zypto aplikaciju

Široka podrška stablecoinima na više blockchaina

Zypto App podržava širok raspon stablecoina na vodećim blockchain mrežama.

Podržani stablecoini uključuju –

BUSD na BSC-u i BEP20

DAI na Arbitrumu, Avalancheu, BEP20, Ethereumu i Optimismu

USDC na Arbitrumu, Avalancheu, BEP20, ERC20, MATIC POS, Optimismu, Polygonu, SOL SPL i XLM

USDT na Arbitrumu, Avalancheu, BEP20, ERC20, Optimismu, SOL SPL i Tron TRC20

USD1 na BSC-u i Ethereumu

HBD na Hiveu

Ta podrška za više lanaca korisnicima omogućuje da odaberu najefikasniju mrežu za svoje potrebe, bez obzira daju li prednost brzini, cijeni ili kompatibilnosti.

Kako kupiti stablecoine

Tražiš jednostavan način da kupiš stablecoine kao USDT, USDC ili USD1?

Zypto to čini brzim, sigurnim i fleksibilnim, uz podršku za više od 130 globalnih načina plaćanja. Bez obzira koristiš li bankovnu karticu, Apple Pay, Google Pay ili lokalne usluge kao Revolut ili PIX, unošenje stablecoina u tvoj novčanik nikad nije bilo jednostavnije.

Kako kupiti stablecoine u Zypto Appu:

  1. Preuzmi Zypto App besplatno na Google Playu ili u App Storeu
  2. Napravi ili uvezi kripto novčanik
  3. Dodirni ‘Buy’ na početnom ekranu ili na stranici tokena
  4. Odaberi blockchain i stablecoin koji želiš (npr. USDT na Tronu ili USDC na Stellaru)
  5. Unesi svoj iznos i odaberi način plaćanja
  6. Potvrdi i tvoji stablecoini dolaze u nekoliko minuta

Stablecoine možeš držati na više blockchaina i odmah ih koristiti unutar aplikacije i u svojim najdražim dApp-ovima.

Zamijeni stablecoine među lancima

Stablecoini se često koriste u različitim ekosustavima, a kretanje između njih ključan je dio upravljanja imovinom.

Zypto App daje pristup više od milijun međulančanih swap ruta, što korisnicima omogućuje premještanje stablecoina između podržanih blockchaina direktno u aplikaciji.

Time nema potrebe za oslanjanjem na više platformi ili na ručne procese premošćivanja.

Vault Key Card, hladni kripto novčanik tvrtke Zypto

Što možeš raditi sa stablecoinima u Zypto Appu

Stablecoini u Zypto Appu mogu se koristiti kroz niz praktičnih usluga.

Korisnici mogu plaćati račune kao komunalije, kreditne kartice, osiguranje i mobilne usluge direktno podržanim stablecoinima.

Mogu kupiti poklon kartice za tisuće globalnih brendova, čime stablecoine pretvaraju u kupovnu moć za svakodnevni život.

Stablecoini se mogu koristiti i za punjenje Zypto kripto kartica, što korisnicima omogućuje pretvorbu salda u trenutku punjenja i plaćanje kod trgovaca gdje se prihvaćaju Visa ili Mastercard.

Za pristup gotovini korisnici mogu pretvoriti USDC u gotovinu na MoneyGram lokacijama koje sudjeluju, putem usluge USDC to Cash.

To omogućuje da se stablecoini aktivno koriste, a ne samo drže ili prenose.

Zaštiti svoje stablecoine uz Vault Key Card

Upravljanje stablecoinima samo je dio slike. Njihova je zaštita jednako važna.

Zyptova Vault Key Card novčanicima u Zypto Appu dodaje fizički sloj sigurnosti štiteći autorizaciju transakcija.

Umjesto oslanjanja samo na pristup uređaju, transakcije za odobrenje zahtijevaju fizičku karticu. Time autorizacija ostaje izvan mreže, a imovina ostaje na lancu.

Vault Key Card izgrađena je za mobilni način života. Nema kabela, nema donglova, nema punjenja i nema potrebe za povezivanjem s računalom. Radi direktno s tvojim uređajem i omogućuje ti da transakcije odobriš jednostavnim dodirom.

Stane u tvoj novčanik ili torbicu kao standardna kartica, pa je praktična za nošenje i svakodnevno korištenje.

Kartica ima izdržljivu, premium metalnu izradu sa zaštitnim poklopcem, osmišljenu za redovnu upotrebu u stvarnom svijetu.

Vault Key Card podržava i štiti više od 24.000 kripto sredstava na više blockchaina, što je vjerojatno čini najsposobnijim rješenjem hladnog novčanika na tržištu danas.

Zypto kripto kartice - visok limit

Stablecoin plaćanja za poduzeća uz Zypto Pay

Podrška za stablecoine proteže se izvan pojedinačnih korisnika.

Zypto Pay poduzećima omogućuje da jednostavno prihvaćaju stablecoine kao plaćanje, bez naknada za obradu na strani trgovca i uz fleksibilne opcije namire.

Poduzeća mogu primati plaćanja u stablecoinima kao što su USDC i USDT ili namiriti u fiat valuti ili drugim podržanim kriptovalutama, ovisno o svojim potrebama.

Time se stvara potpun ekosustav u kojem se stablecoini mogu i primati i koristiti za plaćanje.

Stablecoin novčanik koji radi više

Zypto App izgrađen je kao multifunkcionalna kripto aplikacija koja kombinira samostalno skrbništvo s novčanikom na više lanaca, korisnošću u stvarnom svijetu i sigurnom autorizacijom.

Korisnici mogu upravljati stablecoinima uz više od 24.000 podržanih kripto sredstava na više od 20 blockchaina, sve unutar jedne aplikacije.

To omogućuje fleksibilniji i povezaniji način korištenja i zaštite digitalne imovine, bez prebacivanja između više novčanika ili platformi.

Stablecoini, spremni za korištenje i zaštitu

Stablecoini su već temeljni dio načina na koji korisnici premještaju i koriste vrijednost u kriptu.

Zypto App pretvara stablecoin novčanik u nešto više od pohrane i korisnicima daje sposobnost da svojom imovinom upravljaju, zamijene je, koriste za plaćanje i zaštite kroz plaćanja, usluge i svakodnevne transakcije.

Preuzmi Zypto aplikaciju

Česta pitanja

Stablecoin novčanik je kripto novčanik koji korisnicima omogućuje pohranu, slanje, primanje i upravljanje stablecoinima kao što su USDC, USDT i DAI.

To ovisi o novčaniku, no mnogi podržavaju široko korištene stablecoine kao USDC, USDT, DAI i druge na različitim blockchain mrežama.

Da, neki novčanici korisnicima omogućuju da stablecoine koriste za plaćanje kroz usluge kao plaćanje računa, poklon kartice, kripto kartice ili druge platne alate.

Stablecoini se mogu zaštititi novčanicima sa samostalnim skrbništvom i dodatnim sigurnosnim metodama kao što su autorizacija izvan mreže, hardverski uređaji ili fizički alati za autentifikaciju.

Dijeli

Povezane teme

kripto novčanikmulti chain walletstablecoin walletstablecoiniusdc walletusdt walletzypto appoptimismmaticstablecoin payments
Povezano

Više članaka: Zypto App

Vidi sve
Zypto AppPretvorite Bitcoin u mobilnu nadoplatu i internet4 min čitanja · 17 ruj
Zypto AppKako kupiti kripto u aplikaciji Zypto App4 min čitanja · 17 ruj
Zypto AppKako uvesti kripto novčanik u Zypto App4 min čitanja · 8 ruj
Zypto AppZypto App v1.29: Centar obavijesti i redizajniran Home3 min čitanja · 7 ruj
Zypto AppNikad više ne propusti ništa u Zypto Appu1 min čitanja · 7 ruj
Zypto AppZypto - ocijenjen izvrsno od ljudi koji ga koriste svaki dan3 min čitanja · 3 ruj
Zypto AppOd kriptovalute do poklon kartice: namirnice, igre i letovi u aplikaciji Zypto App3 min čitanja · 2 ruj
Zypto AppRačuni kriptom: devet vrsta koje možeš platiti u Zypto App3 min čitanja · 2 ruj
Zypto AppLjudska podrška 24/7. Pomoć je tu kad ti zatreba.3 min čitanja · 26 kol
Zypto AppTrgujte na BSC lancu u aplikaciji Zypto App3 min čitanja · 26 kol
Zypto Company NewsPrebaci svoje novčanike izvan mreže: Vault Key Card po pola cijene2 min čitanja · 19 kol
Zypto AppZypto App, na vašem jeziku i u vašoj valuti: novčanik napravljen za cijeli svijet3 min čitanja · 19 kol
Zypto AppPlaćajte bilo kojim kripto novčanikom ili mjenjačnicom u Zypto App2 min čitanja · 18 kol
Zypto Company NewsRazumijte kripto: naš besplatni tečaj o tome kako kripto zaista radi2 min čitanja · 12 kol
Zypto AppZaštitite svoju ušteđevinu kada valuta pada4 min čitanja · 12 kol
Zypto AppKupite, upravljajte, šaljite, zamijenite i zaštitite Tether Gold (XAUt) u Zypto App2 min čitanja · 4 kol
Zypto AppKupi, upravljaj, šalji, swapaj i štiti Rippleov stablecoin RLUSD na Zypto Appu2 min čitanja · 3 kol
Zypto AppOd kripto početnika do Web3 profesionalca3 min čitanja · 28 srp
Zypto AppTvoja kripto kartica u Apple Payu4 min čitanja · 28 Jul
Zypto AppJedna aplikacija, ne deset4 min čitanja · 21 srp
Zypto AppNisu tvoji ključevi, nije tvoja kripto4 min čitanja · 21 srp
Zypto AppPrilagodi Zypto sebi2 min čitanja · 21 srp
Zypto Company NewsZypto.com v2 je dostupan: otkrij što je novo3 min čitanja · 2 srp
Zypto Company NewsIstražuj kripto drukčije3 min čitanja · 2 srp
Zypto Company NewsOtkrij kako koristiti kripto za plaćanja tamo gdje živiš2 min čitanja · 2 srp
Zypto Company NewsToday in Crypto: Daily Crypto Adoption News2 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsZypto.com is Now Available in 41 Languages2 min read · 2 Jul
Zypto Company NewsZypto Share Studio: od kripto podataka uživo do sadržaja za društvene mreže3 min čitanja · 2 srp
Zypto AppTrguj svim Base tokenima u Zypto App-u2 min čitanja · 22 lip
Zypto AppZypto punjive kripto kartice: sada dostupne u više zemalja i saveznih država SAD-a2 min čitanja · 18 Jun

Što korisnici Zypto govore

Odlično 4.6 na temelju 148 recenzije Pročitaj sve recenzije na Trustpilotu
Ovaj sadržaj preveden je automatski radi vaše praktičnosti. U slučaju nedoumice pogledajte englesku verziju.